Skocz do zawartości

Witaj na naszym forum!

Zapraszamy do rejestracji! Posiadamy nowy odświeżony styl!

Znalazłeś błąd? Zgłoś go, a otrzymasz VIP!

Zgłoś błąd!

Rekrutacja do ekipy forum otwarta!

Złóż podanie na Grafika, Moderatora, UnBanTeam lub na Redaktora!

Rekrutacja

Chciałbyś się wyróżniać na forum?

Możesz nas wesprzeć i zakupić rangę Premium!

Sprawdź już teraz!
Serwery gier
Serwery gier

[Wywiad] AciDeeADHDee

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.a7a085b932a49f175d61cbbc61c65f6c.png

<―――――――•  ◆  •―――――――>

Gość

@ AciDeeADHDee

Redaktor

@ north.exe

Chciałbym was serdecznie zaprosić, na wywiad z @ AciDeeADHDee- adminem Only Mirage.

Miłego czytania!

<―――――――•  ◆  •―――――――>

[north.exe]: Siemanko AciDeeADHDee! Cieszę się, że znalazłeś trochę czasu na wywiad. Nie ma co dłużej przeciągać więc zaczynajmy! Zgodzisz się na to, że będę się do Ciebie zwracać po imieniu? Tylko najpierw musisz nam powiedzieć jak się nazywasz.

[AciDeeADHDee]: Siemano, Mam na imię Patryk, pewnie że możesz.

[nort.exe]: Więc nazywasz się Patryk. Patryk jak mija ci dzień póki co? Zjadłeś już najważniejszy posiłek dnia jakim jest śniadanie? Czy może już i obiad jest za Tobą?

[AciDeeADHDee]: No cóż, dzień mija lekko w stresie, pojechałem dziś do Bolesławca coś pilnego załatwić, śniadania nie jadłem, na obiad w drodze powrotnej ojeb*łem kebaba, nie był to najlepszy kebabik w moim życiu ale przynajmniej szybko przygotowany.

[north.exe]: Więc mówisz, że dzień Ci średnio mija, śniadania nie zjadłeś kebabik również szału nie zrobił na Tobie, ważne że chociaż coś zjadłeś. To teraz jako odskocznia od tego pechowego dnia może opowiedział byś coś nam o sobie?

[AciDeeADHDee]: I tego pytania obawiałem się najbardziej haha. No to w październiku będę miał 20lat, urodziłem się w Kamiennej Górze, ale od urodzenia mieszkam w Jeleniej Górze. Jeżdżę najlepszym autkiem, jakie można sobie tylko wymarzyć: passerati, oczywiście b5 kombi przedlift . Chodziłem 4 lata na kick-boxing po czym rok na siłkę. Przed rozpoczęciem się wirusa chodziłem również na strzelnicę i mam zamiar w lutym wrócić. Jestem w 4 technikum na zawodzie informatyk. Po szkole chcę pójść do wojska aby wyjeżdżać za granicę do takiego np, Iranu(na pewno nie zostać na miejscu), lub zostać klawiszem w areszcie lub więzieniu. W wieku gimnazjalnym (15-16lat) byłem alkoholikiem, nie było dnia żebym nie wypił sobie przynajmniej 1 browarka, lecz rok później tak się najeb*łem że skończyłem z alkoholizmem XD. Nie wyobrażam sobie życia bez 2 rzeczy: autka i vape'a, combo doskonałe.

[north.exe]: Uhuu, widzę że masz bardzo ciekawe plany na dalszy rozwój. Twoje 4 lata poświęcone na kick-boxing i rok na siłce na pewno Ci się przydadzą w wojsku, a dlaczego nie chcesz zostać na miejscu tylko wyjechać w tak bardzo niebezpieczne rejony jakim jest Irak?

[AciDeeADHDee]: Uważam, że jak do wojska się idzie to nie po to żeby siedzieć na d*pie na miejscu tylko wyjeżdżać na wojny i walczyć za Polskę. Polska to piękny kraj tylko PiS do d*py

[north.exe]: Poglądy polityczne może lepiej zostawmy w świętym spokoju, bo jeszcze nam tutaj wybuchnie III wojna światowa Wyżej wspomniałeś również, że posiadasz samochód jakim jest passerati, co mógłbyś nam o nim odpowiedzieć, ile już jest z Tobą? Jesteś zadowolony z jego użytkowania?

[AciDeeADHDee]: Passacik jest ze mną tydzień po zdania prawka (które zdałem za pierwszym razem), czyli od połowy lutego 2020 roku. Sprawuje się zajeb*ście, nie mam zastrzeżeń co do niego, bokiem też fajnie lata, jak na przód napęd. Mam już stłuczkę za sobą, co prawda nie z mojej winy ale policja uznała, że z mojej, 29.01 mam rozprawę w sądzie przez tą kolizję, ponieważ nie zgodziłem się z opinią policji haha. Co tu o nim mówić, passat jest jak każde inne auto - tylko że lepsze XD.

[north.exe]: Można powiedzieć, że mamy tutaj prawdziwego kierowcę skoro prawko zdane za pierwszym razem. Mam nadzieję, że w wypadku nic się nikomu nie stało. Stresujesz się przed rozprawą? W końcu to już za dwa dni.

[AciDeeADHDee]: Jak na razie mam taki lekki stresik, który w niczym nie przeszkadza, jedynie co, to chodzę później spać bo ciężej zasnąć. Prawdziwy stres zacznie się w dniu rozprawy. Jeśli odpukać przegram rozprawę to mam jego dane osobowe i tablice rejestracyjne więc no XDD

[north.exe]: Skoro jesteś pewny, że wypadek nie jest z twojej winy nie ma się co stresować, a w rękoczyny lepiej nie iść haha. Przejdźmy teraz na spokojniejszy temat jakim jest rodzina. Zechcesz nam zdradzić czy masz rodzeństwo lub dziewczynę/żonę/narzeczoną?

[AciDeeADHDee]: Mam siostrę, która ma 10lat, denerwuje mnie często ale nie mam jej tego za złe, często "bronie ją" przed rodzicami. Dziewczyny aktualnie nie mam

[north.exe]: Tak to już bywa z młodszym rodzeństwem, sam mam młodszego brata i wiem coś o tym. Dziewczyny widzicie Patryk jest wolny, korzystajcie póki możecie. Teraz pora na trochę rozgrywki Mam dla Ciebie przygotowane dwie gry aby urozmaicić nasz wywiad pierwszą z nich będą szybkie pytania. Jesteś gotów?

[AciDeeADHDee]: Zwarty i gotowy!

[north.exe]: Więc zaczynajmy! Jeżeli musiałbyś spędzić tydzień na rajskiej wyspie tylko z jedną osobą, kogo byś wybrał?

[AciDeeADHDee]: Nie mając dziewczyny ciężko wybrać, więc niech będzie, że z moim przyjacielem, Adamem.

[north.exe]: Adam na pewno będzie zadowolony z tego wyboru. Koty czy psy?

[AciDeeADHDee]: Pieski ze względu na to, że nigdy kota nie miałem.

[north.exe]: Mój człowiek! Masz możliwość cofnięcia się w czasie o 5 lat, cofasz się?

[AciDeeADHDee]: Nie.

[north.exe]: Miejsce na wymarzone wakacje to:

[AciDeeADHDee]: Prywatna, nowoczesna willa gdzie jest gorąco(coś typu Egipt, Turcja) z basenem ogrodem i innymi urozmaiceniami.

[north.exe]: Więc zacznijmy od ojca. Kogo wybierasz i dlaczego?

[AciDeeADHDee]: @ Kubuś.exe - ojciec powinien uczyć swoje dziecko różnych rzeczy tak aby poradziło sobie w życiu, a on pomógł mi nie raz i kilka razy uratował d*pę przed ostrzeżeniem od właścicieli

[north.exe]: Ciekawy wybór. Teraz mama, co prawda za dużego wyboru nie masz ale musisz dać sobie radę, chyba że wolisz zostać tylko z ojcem.

[AciDeeADHDee]: No cóż, lepiej mieć mamę niż nie mieć, a jestem świadomy tylko o jednej osobie płci żeńskiej na forum, o reszcie mi nie wiadomo, więc chcąc nie chcąc - @ Wikusia ❤, nie znam jej kompletnie, nigdy nie pisaliśmy, chyba raczej na pewno nawet nie graliśmy, więc uznajmy że to moja mama której nigdy nie poznałem, bo z Kubusiem od razu po urodzeniu się wyprowadziliśmy XD

[north.exe]: Wybór był raczej oczywisty, nie zaskoczyłeś mnie. Teraz przechodzimy do tej części rodziny, która zawsze sypnie coś pieniądzem i zawsze zrobi pyszny obiadek - dziadkowie. Więc kogo widzisz w roli swojego kochanego dziadka?

[AciDeeADHDee]: Babci uznajmy, że nie mam bo nie ma zbyt dużego wyboru, a jedna osoba nie może być mamą i babcią dla mnie, a dziadkowie to @ Łajcior 2115. i @ Robercik. @ Łajcior 2115. , ponieważ dobrze się z nim dogaduje, często w coś pykamy a z dziadkiem powinno się spędzać dużo czasu. Robercik to dlatego że jakiś czas temu grałem z nim trochę, ale przestaliśmy więc uznajmy że to taki dziadek, gdzie w dzieciństwie dużo się z nim bawiłem ale jak dorosłem to kontakt się urwał.

[north.exe]: Ciekawe wybory muszę Ci to przyznać. Z dziadkiem kontakt się pewnie urwał nie dlatego że dorosłeś, a dlatego że dziadek kieszonkowe przestał dawać Nadeszła pora na kuzynostwo, kogo wybierasz?

[AciDeeADHDee]: @ Fifat. - raz czy 2 razy z nim gadałem i tyle, a często kuzynów prawie się nie zna.

[north.exe]: Nic ująć nic dodać. Została kolej na rodzeństwo, ciekawe komu tym razem nie dasz spokoju haha.

[AciDeeADHDee]:  @ Onexik  - wku*wia mnie często jak to rodzeństwo, ale to zajebisty człowiek. Dobrze się dogadujemy, dużo gramy i gadamy na dc.

[north.exe]: Zostajesz przy jednym bracie, czy może chcesz mieć większe rodzeństwo?

[AciDeeADHDee]: Wybrałbym jeszcze jednego - Kapiqq, też zarąb*sty człowiek i wiele z nim gram ale on tylko gra na oczywiście najlepszym serwerze - only mirek na godream, lecz nie jest zarejestrowany na forum. Jego strata, omijam go.

[north.exe]: No nic strata Kapiqq'a. To była już niestety ostatnia gra jaką miałem dla ciebie przygotowaną 😞 Nasz wywiad niestety będzie się powoli kończyć. Chciałbyś mi zadać może jakieś pytanie lub kogoś pozdrowić na koniec?

[AciDeeADHDee]: Chciałem ci bardzo podziękować za wywiad, nie raz wywołał u mnie uśmiech na twarzy. Chciałbym pozdrowić Ciebie, wszystkich czytających i każdego z osobna.

[north.exe]: Super! Chciałbym Ci również Patryk podziękować za poświęcony mi czas jak i dziękuję każdej osobie, która poświęciła swój czas na przeczytanie naszego wywiadu. Patryk życzę Ci wygranej rozprawy i samych sukcesów w życiu prywatnym! Do zobaczenia!

[AciDeeADHDee]: Dziękuję Ci Kacper, na pewno się przyda. Do widzenia!

acid wywiad.jpg

acidwywiad.jpg

Edytowane przez north.exe
  • Kocham 4
Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator
ADMINISTRATOR
Napisano (edytowane)

@ AciDeeADHDeekontakt ucichł bo nie było Ciebie na ts a ja zazwyczaj na ts siedze a jak jestem na dc to jestem na tylko 1 dc cały czas

@ north.exekozaczek wywiad czekam na siebie xd

Edytowane przez Robercik
  • Kocham 3
  • Przykro mi 1
Odnośnik do odpowiedzi

NIe no to oczywiscie ze moj braciszek i bede go zawsze denerwowal ale tez zawsze mu pomoge jesli bedzie potrzeba bo od tego sa bracia 😄

• Kocham 2
Odnośnik do odpowiedzi
  • Global Moderator
G. Moderator
3 minuty temu, Onexik napisał:

NIe no to oczywiscie ze moj braciszek i bede go zawsze denerwowal ale tez zawsze mu pomoge jesli bedzie potrzeba bo od tego sa bracia 😄

Ale braciszek w gierce, a i tak zawsze pozostaniesz frajerem którego "kocham" xd

• Kocham 2
  • Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, AciDeeADHDee napisał:

Ale braciszek w gierce, a i tak zawsze pozostaniesz frajerem którego "kocham" xd

Ty tez jestes frajerem pamietaj i ja cie nienawidze XD

• Kocham 1
Odnośnik do odpowiedzi

Trochę na miejscu Wiki pozwał bym cie o prawa autorskie,trochę skopiowałeś ale i taki w miarę dobry wywiad 😄

• Kocham 2
  • Haha 1
  • Wow 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Global Moderator
G. Moderator
Napisano (edytowane)
W dniu 27.01.2021 o 22:06, Stalker napisał:

Trochę na miejscu Wiki pozwał bym cie o prawa autorskie,trochę skopiowałeś ale i taki w miarę dobry wywiad 😄

Przyszedł Pan maruda, niszczyciel dobrej zabawy

@ AciDeeADHDee na następny raz edytuj post a nie 2 robisz / Robercik 

Kolejny Pan maruda, dobra sory @ Robercik

Edytowane przez AciDeeADHDee
  • Haha 3
Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, AciDeeADHDee napisał:

Przyszedł Pan maruda, niszczyciel dobrej zabawy

Ktoś musi XD płacą mi za to 

@ Stalkerna następny raz edytuj post a nie robisz kolejny / Robercik

Edytowane przez Robercik
Odnośnik do odpowiedzi
  • Właściciel
WŁAŚCICIEL

Dobrze się to czyta, oby takich więcej.

P.S. Dobry bodyguard z tego kubusia hehe

• Kocham 2
Odnośnik do odpowiedzi

Wywiadzik git ale IMO next time zadawaj mniej powielających się pytań z poprzedniego wywiadu

• Kocham 1
Odnośnik do odpowiedzi

Przeczytałem wywiadzik gratki ale trch było chyba wzorowane  na wywiadzie @ Wikusia ❤

• Kocham 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Bezi zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

GO-Dreams to nie tylko forum!

Dołącz do naszych grup:

• Dodaj nową pozycję...