Skocz do zawartości

Witaj na naszym forum!

Zapraszamy do rejestracji! Posiadamy nowy odświeżony styl!

Znalazłeś błąd? Zgłoś go, a otrzymasz VIP!

Zgłoś błąd!

Rekrutacja do ekipy forum otwarta!

Złóż podanie na Grafika, Moderatora, UnBanTeam lub na Redaktora!

Rekrutacja

Chciałbyś się wyróżniać na forum?

Możesz nas wesprzeć i zakupić rangę Premium!

Sprawdź już teraz!
Serwery gier
Serwery gier

[Wywiad] Stalker

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.a7a085b932a49f175d61cbbc61c65f6c.png

<―――――――•  ◆  •―――――――>

Gość 
@ Stalker

Redaktor
@ Wikusia ❤

Chciałabym was serdecznie zaprosić, na wywiad z @ Stalker- adminem TS3.
Miłego czytania!

<―――――――•  ◆  •―――――――>

[Wikusia]: Hejka Stalker, bardzo mi milutko, że znalazłeś czas i chęci na wywiad, no więc zaczynajmy! Pozwolisz, że będę się do Ciebie zwracać po imieniu? Tylko wpierw musisz nam wszystkim powiedzieć jak się nazywasz. 

[Stalker]: Hej Wikusia, a więc mam na imię Mikołaj. 

[Wikusia]: No to.. cześć Mikołaj! Jak tam Ci dzionek minął? Co zjadłeś na obiad? 

[Stalker]: No co ja mogę powiedzieć Wika, dzień jak co dzień, nie robiłem kompletnie nic, oprócz grania w Lola, a jeśli chodzi o mój obiadek, jako takiego typowego obiadu nie miałem, ale zjadłem najlepszego kebaba na mieście, więc jestem zadowolony. 

[Wikusia]: O tak, taki kebabik to najlepsza rzecz na świecie. No to wiemy już, jak ci dzionek minął i co wszamałeś na obiad, to może opowiedz teraz nam kilka słów o sobie? 

[Stalker]: Kilka słów o sobie? No a więc, jestem bardzo przeciętny człowiek, na co dzień pracuję fachowo na dachu, mój zawód zwie się dekarz: dachy, obróbki blacharskie, rynny, papa itd. itp. Mam 186 cm wzrostu, 89 kg wagi, 39-40 w bicepsie.

[Wikusia]: Tylko 40? Nie no, żartuje. Pracujesz jako dekarz, czyli dużo czasu spędzasz na dachach, tak? Zdarzył Ci się może jakiś wypadek przy pracy?

[Stalker]: Oczywiście na dachu jest bardzo duże ryzyko wypadku, lecz jedyny wypadek jaki miałem, to jak spadłem 8m w dół, lecz wpadłem do kontenera ze styropianem.

[Wikusia]: Mówi się, głupi ma szczęście, ale ja nic tu nie sugeruję.. Długo już pracujesz jako dekarz? Poleciłbyś komuś swoją pracę? 

[Stalker]: Pracuję 5 lat w tym zawodzie. Czy bym komuś polecił tę pracę? Oczywiście, że tak: po pierwsze jest dobrze płatna, po drugie ta praca się po prostu nie nudzi, a po trzecie, jak w lato jakaś kobitka pływa w basenie, to można sobie pooglądać 😆

[Wikusia]: Ale podglądacze.. 5 lat już pracujesz jako dekarz? Mógłbyś nam, w takim razie zdradzić ile masz lat?

[Stalker]: Otóż jestem dość stary, mam 20 latek. 

[Wikusia]: 20 lat i stary? Całe życie przed Tobą! Według mojej matematyki... zacząłeś swój zawód już w wieku 15 lat?

[Stalker]: Owszem, idąc do 1 klasy zawodowej miałem 15 lat, lecz już wcześniej pomagałem na dachu swojemu wujowi, ale to raczej było: przynieś, wynieś, pozamiataj, a jak masz dużo czasu to sobie polataj. 

[Wikusia]: To jak już jesteśmy przy temacie rodziny, masz może jakieś kochane rodzeństwo?

[Stalker]: Owszem mam starszego brata i starszą siostrę, oraz młodszego brata i siostrę.

[Wikusia]: Duża rodzinka, nie wiem czy współczuć, czy pozazdrościć. Co lubisz robić w wolnym czasie poza graniem, masz może jakieś ciekawe zainteresowania? 

[Stalker]: No co ja mogę powiedzieć o moich zainteresowaniach.. Jest ich całkiem sporo, chociaż z pozoru tego nie widać, ale można mnie nazwać bardzo oczytaną, jak i inteligentną osobą. Interesuje się psychologią człowieka, teoriami spiskowymi, jak i faktami o I i II Wojnie Światowej, elektroniką, oraz sztuką przetrwania (tzw. survival). Za dzieciaka interesowały mnie dinozaury i jeszcze wiele innych rzeczy, ale nie chce mi się tego wszystkiego wymieniać, ponieważ zostało by na rano 😜

[Wikusia]: Oj można Ciebie nazwać osobą oczytaną, ale również bardzo pewną siebie. Czy występy przed publicznością, są dla Ciebie stresujące?

[Stalker]: Raczej nie... chociaż.. nie wiem. Nigdy nie brałem udziału w takim przedsięwzięciu, ale raczej nie, bo jak komuś by się coś nie spodobało, to do wora i nad Wisłę, zobaczyć czy typ wypłynie.

[Wikusia]: Agresywny zawodnik, strach z Tobą zadzierać! Wracając do Twoich zainteresowań, chciałbyś się może podzielić z czytelnikami, jakąś teorią spiskową, na temat którejś z wojen?

[Stalker]: Ojoj, tyle ich jest, że aż trudno wybrać jedną.. No to może... Czy wiedziałaś, że jest możliwość, że Hitler się nie zabił i również nie umarł podczas wojny. Jest bardzo prawdopodobne to, że wyjechał gdzieś, najprawdopodobniej do Francji, gdzie mógł dożyć późnej starości. 

[Wikusia]: Słyszałam kiedyś o tej teorii, szczerze mówiąc, myślę że jest to bardzo możliwe. Teraz Ci zadam bardziej prywatne pytanko, czy dziewczyny mogą liczyć na szanse u Ciebie, czy któraś już podbiła twe serce?

[Stalker]: Otóż nie, żadna nie ma u mnie szans, ponieważ już mam te jedyną, która podbiła moje czarne i skamieniałe serce. 

[Wikusia]: Z przykrością informuje wszystkie zainteresowane, iż Mikołaj jest zajęty 😞 Opowiesz nam może troszkę o swojej wybrance?

[Stalker]: Moje kochanie ma na imię Natalia, ma 20 lat, studiuje prawo, chce zostać Panią prokurator i liczy na to, że po 5 latach związku się oświadczę, ale to nie temat na teraz 😉 

[Wikusia]: Pozdrawiamy Natalię! Dobrze, to teraz dam Ci odpocząć troszkę od pytań i rozpoczniemy gry, czy jesteś gotów?

[Stalker]: No nie wiem, co Ci tam w główce siedzi, ale powiedzmy że jestem gotów.

[Wikusia]: Powiedzmy że gotów? Człowieku.. gdzie Twój entuzjazm! Zaczynajmy! Pierwszą grą jest słynne f*ck, marry, kill. Znasz zasady?

[Stalker]: Yep można zaczynać.

[Wikusia]: Znakomicie!

Zestaw 1: Administracja forum:
 @ R100T @ Hujbi ❤ @ Fifat.

F*ck: @ R100T może było by ciekawie xD
Marry: @ Fifat.tam sobie jakiś pokój do gier zrobimy i będzie git
Kill: @ Hujbi ❤ a tak zaj*bałbym kopa w kostkę i by umarł

Zestaw 2: Moderatorzy:
@ Robercik @ Bezi @ Krzychu

F*ck: @ Beziraz w dupę, to nie homo
Marry: @ Krzychuwychowałbym go sobie i byłby jak służący 
Kill: @ Robercikdo bicia jest chłopczyk

Trzeci i ostatni zestaw: 
@ JaNoS@ Cookie @ Plewcia

F*ck: @ Plewcia
Marry: @ Cookie
Kill: @ JaNoS

[Wikusia]: Szybko przebrnąłeś przez pierwszą grę, teraz czas na inną zabawę. Podam Ci kilku użytkowników forum, a Ty masz przypisać do nich dwie cechy, które ich najbardziej według Ciebie określają. Powodzenia!
@ Krzychu@ Fifat.@ Plewcia@ Fix @ KARPIU.G 

[Stalker]: 
@ Krzychu - głupio mądry, koleżeński
@ Fifat. - zabawny, rozj*bany w dobrym znaczeniu
@ Plewcia - niemiły, obraźliwy
@ Fix  - zmienny (raz śmieszny, miły, raz denerwujący), dobry
@ KARPIU.G - zabawny, przygłupi

[Wikusia]: Czas na ostatnią grę, są to szybkie pytania, gotowy?

[Stalker]: Jestem gotów.

[Wikusia]: Jeśli mógłbyś pójść na kolacje z dowolną osobą żyjącą na świecie, kto by to był?

[Stalker]: Hmm, ciekawe pytanko, poszedł bym z Natalią. 

[Wikusia]: Jak słodko 🥺 Wygrywasz w lotto, co robisz z pieniędzmi? 

[Stalker]: Oszczędzam.

[Wikusia]: Masz jakieś zwierzątka? 

[Stalker]: Kota i 2 psy.

[Wikusia]:  Gdybyś mógł zostać kimkolwiek chcesz, nawet bez wykształcenia, kim byś został?

[Stalker]: Dekarzem, nie chciałbym zmieniać swojego życia. 

[Wikusia]: I ostatnie i najważniejsze pytanie: Kotki, czy pieski?

[Stalker]: Kotki, bo robią miau.

[Wikusia]: To już niestety koniec gier, mam nadzieje że się podobały. Chciałabym Ci zadać jeszcze ostatnie pytanie. Jak się rozpoczęła twa przygoda na naszym forum? Jak do nas trafiłeś?

[Stalker]: Włóczyłem się po forach i tak trafiłem na najlepszą sieć na świecie GO-Dreams 😍

[Wikusia]: Powoli zmierzamy ku końcowi wywiadu, czy może chciałbyś mi zadać jakieś pytanie?  

[Stalker]: Jeśli mógłbym Cię o coś zapytać, to zapytam Cię, jak podobał Ci się nasz wywiad? 

[Wikusia]: Nasz wywiad bardzo mnie się podobał, rozmawiało mi się z Tobą miło, twoje wypowiedzi czasem był zwięzłe, czasem bardzo rozbudowane. Uważam że te kilka godzin, nie poszło na marne, poznałam Cię z innej strony, wypaliłeś kilka paczek fajek , a ja popłakałam się ze śmiechu.  Zanim się pożegnamy, chciałbyś może pozdrowić kogoś?

[Stalker]: Pozdrawiam całą ekipe GO-Dreams 😘😁😂 

[Wikusia]: No i supcio. Chciałabym Ci podziękować Mikołaju, że zechciałeś przeprowadzić ze mną wywiad. Wszystkim wytrwałym czytelnikom, również dziękuje za poświęcenie czasu na przeczytanie naszego wywiadu. Życzę Ci samych sukcesów na forum oraz w życiu prywatnym! Do zobaczenia!

[Stalker]:  Ja również dziękuje i też życzę Ci wszystkiego co najlepsze. 

• Kocham 7
Odnośnik do odpowiedzi

Pogchampy dla mikiego 😄 

• Kocham 1
Odnośnik do odpowiedzi

JASZCZURKA

• Kocham 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator
ADMINISTRATOR

@ Stalkerprzecież jakbym Ciebie spotkał to byś umarł jak ty jesteś bobaskiem co mu w szkole zabierali kanapki xd

• Haha 2
Odnośnik do odpowiedzi
  • Właściciel
WŁAŚCICIEL

Cóż za ciekawostki można się tutaj dowiedzieć! Super wywiad, z niecierpliwością czekam na więcej i pozdro @ Wikusia ❤ & @ Stalker

• Kocham 2
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

GO-Dreams to nie tylko forum!

Dołącz do naszych grup:

• Dodaj nową pozycję...