Skocz do zawartości
    Witamy na sieci serwerów GO-Dreams.pl

Dostałeś bana i chcesz się odwołać?

Przejdź do działu

Zapoznaj się z naszym regulaminem

Regulamin
Kubuś.exe

ODRZUCONE podanie na UNBanTeam

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Kuba
Nick steam: Kubuś.exe
Doświadczenie: Mam nawet duże doświadczenie, o czeatach i innych wspomagacz Dlaczego, Ponieważ na codzień sprawdzam różne demka z meczy i innych meczy tak jak i serwerowych dużo razy przytrafiałem na falę czeaterow w cs ponieważ przez zagrane okolo z 3 k godzin na cs nie na tym koncie tylko na różnych i wiem kto jak cheatuje i łatwo to jest rozpoznać np po patrzeniu się w różne miejsca i inne rzeczy, tak samo znam dużo przeróżnych cheatow, z grania w cs jak i inne strony też reklamują swoje cheaty.
Coś o sobie: Mam na imię Kuba mam 17 lat na codzien chodzę do szkoły jako dekarz pracuje w firmie dekarskiej jak i blacharskiej nazwa firmy Dachland na codzien tez jeżdżę motorem, gram też  dużo w cs, również pomagam dla rodziców 
Dlaczego ty: Ponieważ chciałbym pomóc w rozwoju sieci, jak i pomoć dla serwera w walce z cheaterami, dlatego piszę te podanie ponieważ w tym roku jest najwięcej cheaterow niż np rok temu albo 2 lata temu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ADMINISTRATOR

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Forum o tematyce Counter-Strike

Go-Dreams.pl to sieć serwerów Counter-Strike, które nieustannie się rozwija. Nasze forum powstało 1 maja 2020 roku. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy dużą ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie.

Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną wielką społeczność graczy.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 GO-Dreams.pl

• Dodaj nową pozycję...