Skocz do zawartości

Witaj na naszym forum!

Zapraszamy do rejestracji! Posiadamy nowy odświeżony styl!

Znalazłeś błąd? Zgłoś go, a otrzymasz VIP!

Zgłoś błąd!

Rekrutacja do ekipy forum otwarta!

Złóż podanie na Grafika, Moderatora lub na Redaktora!

Rekrutacja

Chciałbyś się wyróżniać na forum?

Możesz nas wesprzeć i zakupić rangę Premium!

Sprawdź już teraz!
Serwery gier
Serwery gier

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.a7a085b932a49f175d61cbbc61c65f6c.png.8b6379a8d58b4d25069e381065ebdf5c.png

๑۞๑,¸¸,ø¤º°`°๑۩ ๑۩ ,¸¸,ø¤º°`°๑۞๑

Gość

@ Tyszka

Redaktor

@ arlosYT

Chciałbym was serdecznie zaprosić, na wywiad z @ Tyszka

Miłego Czytania 

°·.¸.·°¯°·.¸.·°¯°·.¸.-> <-.¸.·°¯°·.¸.·°¯°·.¸.·°

[arlos]Siema Tyszka, bardzo mi milutko, że znalazłeś czas i chęci na wywiad, no więc zaczynajmy! Pozwolisz, że będę się do Ciebie zwracać po imieniu? Tylko wpierw musisz nam wszystkim powiedzieć jak się nazywasz. 

[Tyszka]:  Mam na Imię Łukasz

[arlos]:: cześć Łukasz Jak tam Ci dzionek minął? Ile masz Lat ? 

[Tyszka]: Mam Lat 17  Trochę mnie głowa boli bo się trochę zabawiłem w ostanie kilka dni 

[arlos]: Ty biedaku , A powiedz mi czym Się interesujesz 

[Tyszka]: A wiec tak Interesuje się motoryzacją oraz Imprezowaniem ,Dziewczynami 

[arlos]: Bardzo Ciekawe zainteresowania , Dobra a więc dalej co sądzisz o naszych kochanych włascielach 

[Tyszka]: Ogólnie to tak Hubert jest bardzo sympatyczny  śmieszny, i bardzo dobrze się z nim dogaduję Czekam aż będę się mógł z nim Najebać  

[arlos]: A co sądzisz o Oskarze  

[Tyszka]:Ogonie to tak Oskar jest bardzo ,śmieszny, i bardzo dobrze się z nim dogaduję Czekam aż będę się mógł z nim Najebać

[arlos]: Odpowiedz mi teraz na pytanie Jak się tu znalazłeś ?

[Tyszka]:A wiec Tak Na Sieci się znalazłem dzięki Fifatowi Któremu zawdzięczam wiele miedzy innymi Miejsce w którym obecnie się znajduję  

[arlos]:A więc Teraz Zapytam się ciebie Tak jaka była twoja Pierwsza Gra która zagrałeś ?

[Tyszka]: Pierwsza Gra w która zagrałem to była Icy Tower potem zacząłem Grać w counter strike 1.6,farming symulator 9 aż do pewnego Czasu Gdy zakupiłem counter strike global offensive i Gram w niego do dnia dzisiejszego.  

[arlos]:Widzę Widzę że Bardzo lubisz grać w Typu RPG I Bardzo mnie to cieszy ponieważ sam uwielbiam grać w gry typu rpg Dobrze powiedz mi Jakiego Gatunku muzykę słuchasz i jaki jest twój ulubiony autor

[Tyszka]: Bardzo Lubię wszystkie Gatunki Muzyki od Rapu aż po Disco Polo 

[arlos]: A więc tak wiedząc że Lubisz grać w gry komputerowe. Co najbardziej cenisz w grach ? 

[Tyszka]: to  Kontakt Z ludźmi i urozmaicenie rozgrywki 

[arlos]: kurde Bardzo fajne rzeczy mi tutaj opowiadasz A może teraz coś z życia  prywatnego Jak ma na imię twoja dziewczyna ile ma lat co lubię robić czym się interesuje 

[Tyszka]:Dobra to Jedziemy Moja dziewczyna Ma na imię Natalia ma 16 lat Lubi Malować,śpiewać,Tańczyć,Oglądać Horrory, Chodzić na Zakupy, Denerwować mnie Jeszcze wiele więcej ale musiał byś się za bardzo rozpisywać

[arlos]: Widzę że jesteś bardzo śmiały i z Tego Miejsca Pozdrawiam Twoją dziewczynę Natalię I życzę wam żebyście się kochali i dbali o siebie 

[arlos]:Nasz wywiad bardzo mnie się podobał, rozmawiało mi się z Tobą miło, twoje wypowiedzi czasem był zwięzłe, czasem bardzo rozbudowane.
Zanim się pożegnamy, chciałbyś może pozdrowić kogoś?

[Tyszka]: Pozdrawiam całą ekipe GO-Dreams A arlos to Dobry ziom 

[arlos]:Chciałbym Ci podziękować Łukaszu, że zechciałeś przeprowadzić ze mną wywiad. 

[Tyszka]: Ja również dziękuje
150862964_779156379618352_492394054860773700_n.thumb.jpg.1eb15c0784aa18d0fb8648be014f879e.jpg

• Kocham 5
Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...
  • Misiu zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

GO-Dreams to nie tylko forum!

Dołącz do naszych grup:

• Dodaj nową pozycję...